Katalogi

Katalogi reklamowe

 

Katalogi reklamowe są wykorzystywane zarówno przez freelancerów, światowe organizacje, jak i lokalne firmy. Chcesz zaprezentować swoje portfolio? Planujesz podsumować event ze zdjęciami i relacją z wydarzenia? Zbliża się ważna rocznica i chcesz podzielić się wspomnieniami?

Jaką wybrać okładkę katalogu?

Okładka katalogu to pierwszy krok do zainteresowania odbiorców. Oferujemy różne warianty okładek.

 • kreda połysk lub mat (gramatura od 130 g do 350 g
 • papier Kraftliner (250 g) w ekologicznym stylu
 • Katalogi szyte
  U nas zamówisz katalogi zeszytowe, poczynając od niewielkiej liczby stron, a na obszernych katalogach kończąc (standardowo od 4 do 56 stron + okładka). Jeśli szukasz katalogu do prezentacji ofertowej, sprawdź katalogi ze zszywkami oczkowymi, które można wpiąć do segregatora. Katalogi szyte są dostępne w 8 najpopularniejszych formatach.
  Katalogi reklamowe to przestrzeń reklamowa idealna do prezentacji każdego biznesu. Elegancka, książkowa oprawa doskonale zaprezentuje firmę – jej historię i misję. Katalogi szyte i spiralowane przydają się do prezentacji oferty promocyjnej i nowości produktowych. Katalogi reklamowe sprawdzają się jako prezentacja oferty handlowej – pokazując produkty i inspiracje. Wybierają je zarówno duże firmy samochodowe i meblowe, jak i te z przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i spożywczego. W katalogach opisywane są produkty, usługi, a także ich zastosowanie. Wydrukuj nowoczesny magazyn i katalog, który będzie rozchwytywany.
 • Katalogi klejone
  Szukasz eleganckich katalogów reklamowych, które zostaną w pamięci na długo? Sprawdź katalogi w oprawie klejonej, które pomieszczą wszystkie Twoje pomysły. Wybierz klejony katalog reklamowy, jeśli potrzebujesz obszernej prezentacji oferty, firmy. Drukujemy katalogi w 8 najpopularniejszych formatach, jesteśmy jednak otwarci także na zamówienia niestandardowe.Katalogi w książkowej oprawie wyglądają prestiżowo. Oferujemy oprawę książkową i najlepsze dostępne na rynku łączenie – elastycznym i bardzo trwałym klejem. Katalogi klejone PUR to wybór dla tych, którym zależy na eleganckich publikacjach – np. książek pamiątkowych, przewodników, portfolio prac lub modnych magazynów. Chcesz więcej? Podkręć swój projekt, uszlachetniając okładkę – folią (matową, błyszczącą lub soft touch), a także lakierem wybiórczym UV.
 • Katalogi spiralowane
  Katalogi spiralowane wyróżniają się wygodnym przeglądaniem stron i możliwością rozłożenia na płasko. Katalogi łączone za pomocą spirali nadają się do małych i średnich publikacji (w standardzie już od 8 do 56 stron + okładka). Wolisz spiralę białą, czarną czy srebrną? Jakie jest zastosowanie katalogów spiralowanych? Standardowo są dostępne w 6 formatach – możesz je wykorzystać do druku poradników kucharskich, atlasów samochodowych, albumów ze zdjęciami, menu, przewodników lub instrukcji. Często są wybierane także do druku prezentacji ofertowych, materiałów szkoleniowych, notatników lub broszur reklamowych.

 

Change Language To: English Polish